Riešenia a služby Informačné systémy

Informačné systémy

Od vzniku našej spoločnosti sa primárne zaoberáme vývojom softvérových riešení. Počas deviatich rokov sme vytvorili informačné systémy (IS) v rôznych oblastiach, a to prevažne vývojom produktu na mieru podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov. Dokážeme dodať kompletné informačné systémy spolu so všetkými súvisiacimi službami, ktoré realizujú naši odborne vyškolení zamestnanci.

Viac informácií

Kedros ERP

Spoločnosť Kedros sa od roku 2008 systematicky venuje vývoju 
podnikových informačných systémov. Našim cieľom je zákazníkom poskytnúť jednoduché ERP riešenie pokrývajúce potreby menšej aj stredne veľkej spoločnosti pri realizovaní ich prevádzkových procesov. Zároveň ponúkame možnosť rozšírenia štandardnej funkcionality systému na základe špecifických požiadaviek zákazníka.

Viac informácií

Kedros Loyalty System

Kedros Loyalty System je navrhnutý na podporu marketingových potrieb spoločnosti. Poskytuje funkcionalitu, ktorá pomáha motivovať zákazníkov na využívanie vami ponúkaných služieb. Realizáciou špecifických vernostných a motivačných programov je možné vytvárať zaujímavé ponuky pre už existujúcich zákazníkov ako aj úspešne ponúknuť nové služby a produkty s cieľom zaujať nových zákazníkov.

Viac informácií

Microsoft .NET riešenia

V našich riešeniach založených na Microsoft .NET využívame najnovšie technológie Microsoftu v spojení s produktami Microsoftu ako aj produktami tretích strán (napríklad databáza Oracle). Pri vývoji využívame moderné overené frameworky ako sú Enterprise Library, ODP.NET, GPS.NET alebo Apache log4net.

Viac informácií

Java riešenia

Hlavné technológie, ktoré používame v našich webových Java riešeniach zahŕňajú najnovšie aplikačné servery ako sú napríklad Sun GlassFish Enterprise Server, Oracle WebLogic Server, Liferay Portal, Aepona Telecom Application Server, Mobicents JAIN SLEE Server.

Viac informácií
Back to top