Riešenia a služby Komunikačné riešenia

Komunikačné riešenia

Spoločnosť Kedros sa od svojho vzniku venuje telekomunikačným riešeniam. V súčasnosti sa zameriavame na efektívne využitie moderných technológií (VoIP – Voice over Internet) pre zlepšenie komunikácie medzi zákazníkmi a spoločnosťami a v rámci spoločností. V tejto oblasti poskytujeme dve hlavné riešenia: Web IP Phone (WIP) a zavedenie IP Softphonu v rámci firmy. Okrem ponúkaných produktov, máme bohaté skúsenosti s vývojom rôznych telekomunikačných riešení, vyžadujúce zručnosti v oblasti protokolov, sietí, aplikačných serverov a bezpečnosti.

Viac informácií

Web IP Phone

Web IP Phone (WIP) umožňuje VoIP (Voice over IP) volania cez webový prehliadač. WIP telefón je použiteľný na všetkých počítačoch s nainštalovaným Flash player pluginom a je kompatibilný so všetkými najpoužívanejšími webovskými prehliadačmi (napr. Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome a i.).

Viac informácií

IP Softphone

IP Softphone je štandardná samostatná SIP VoIP komunikačná aplikácia založená na PortSIP VoIP SDK. IP Softphone funguje na operačnom systéme MS Windows, vyžaduje si Microsoft .NET štruktúru.

Viac informácií
Back to top